Białe logo Akademii
Razem możemy więcej!

Program Kart Partnerskich

DORADCA BIZNESOWY PLUSA Sławomir Gajda

Doradca Biznesowy Plusa oferuje usługi w zakresie dostarczania optymalnych rozwiązań biznesowych z obszaru telekomunikacji i nowoczesnych technologii.

Cel DBP to zagwarantowanie Klientom wysokich jakościowo usług, dobór najkorzystniejszej oferty oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi. Oferta kierowana jest do segmentu dużych, średnich oraz małych firm. Dostarczamy szereg gotowych produktów wspierających rozwój biznesu. Doświadczenie i technologia pozwalają nam tworzyć elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Zakres oferowanych usług:

Rozwiązania głosowe i SMS
Usprawnij komunikację w swojej firmie, wykorzystując nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie telefonii głosowej, mobilnej i stacjonarnej oraz poznaj możliwości zaawansowanych usług SMS i MMS.

Rozwiązania sieciowe
Wykorzystaj nowoczesne rozwiązania sieciowe gwarantujące bezpieczeństwo technologiczne i dedykowane SLA do połączenia oddziałów swojej firmy w najdogodniejszy dla Ciebie sposób.

Wirtualna centrala telefoniczna
Zintegruj telefonię mobilną i stacjonarną z funkcjonalnościami dostępnymi w klasycznych centralach. Poznaj nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci sprawnie zarządzać wszystkimi połączeniami wykonywanymi w firmie.

Rozwiązania mobilne
Zwiększ efektywność i produktywność działań swojej firmy dzięki wykorzystaniu potencjału nowych technologii komunikacyjnych oraz nowoczesnych aplikacji. Zyskaj przewagę konkurencyjną płynącą z umobilnienia narzędzi i procesów biznesowych.

Czerwony napis Sławomir Gajda

Oferta specjalna:

Przy nawiązaniu współpracy z Panem Sławomirem Gajdą, prócz fachowej współpracy i obsługi otrzymają Państwo gratisy w postaci akcesoriów telefonicznych.
 

Zapraszamy do kontaktu >> Profil Facebook

Scroll to Top