Białe logo Akademii
Sprzęt treningowy

Unifikacja odzieży treningowej i meczowej

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy zapewnia sprzęt treningowy w postaci piłek, znaczników, pachołków, trenażerów, płotków itp. wykorzystywanych podczas każdego treningu i meczu. Od listopada 2023 klub podjął współpracę z nowym dostawcą sprzętu treningowego i meczowego – firmą Pro Partners, która jest głównym dystrybutorem włoskiego sprzętu treningowego marki MACRON. Wszystkie elementy piłkarskiej odzieży można zakupić u nowego partnera Akademii w dedykowanym dla naszych zawodników sklepie internetowym. Każdy produkt można zobaczyć i przymierzyć w biurze Akademii przy ul. Andersa 22 w Tychach.

Zawodnicy Akademii są zobowiązani do posiadania jednolitego ubioru również podczas rozgrywek. W dniu meczu obowiązują białe koszulki polo z logo SMS Tychy (grupy szkolne) lub zielona/czerwona koszulka treningowa (grupy popołudniowe). Każdy zawodnik powinien posiadać klubowy dres, który składa się z czerwonej bluzy treningowej oraz długich spodni wraz z nadrukami. W okresie jesienno-zimowym dobrą praktyką jest założenie klubowego ortalionu lub kurtki zimowej.

W Akademii obowiązuje jednolity sprzęt sportowy, treningowy zgodnie z przepisami certyfikowanych szkółek piłkarskich PZPN. Każdy zawodnik powinien być zaopatrzony w identyczną odzież treningową. Sprzęt sportowy – osobisty, każdy zawodnik zobowiązany jest zapewnić sobie indywidualnie, we własnym zakresie. Każdy powinien posiadać minimum 2 koszulki treningowe w kolorach: zielonym oraz czerwonym z odpowiednimi nadrukami i numerem na koszulce. Numery na koszulkach przydziela odgórnie biuro Akademii, z którym należy się skontaktować przed złożeniem zamówienia u dostawcy. Koszulki powinny być ubraniem wierzchnim podczas treningów i innych imprez okolicznościowych, w których biorą udział członkowie klubu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Akademii na stronie naszego partnera – firmy „Pro Partners”:

Scroll to Top