Białe logo Akademii
Dołącz do nas!

Nabory

Dołącz do nas!

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy prowadzi całoroczny nabór dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzone są w trzech pionach szkoleniowych: Akademia Kids (dzieci w wieku przedszkolnym 3-7 lat), Akademia Grassroots i Akademii PRO (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat).

Zajęcia w ramach Akademii Kids prowadzone są w oparciu o metodę IMOPEKSIS, w nowoczesnym obiekcie sportowym w Tychach – SMS Arena, gdzie znajdują się dwa boiska o wymiarach 20 x 40 m ze sztuczną nawierzchnią wysokiej jakości oraz, co najważniejsze, w pełni zadaszone i ogrzewane. Dlatego też, bez większych przeszkód pogodowych zajęcia są prowadzone w komfortowych warunkach zarówno dla dzieci, trenerów jak i czekających na swoje pociechy rodziców. Treningi prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów specjalizujących się w pracy z grupami przedszkolnymi.

Treningi zespołów Akademii Grassroots oraz Akademii Pro odbywają się w kilku innych lokalizacjach na terenie miasta Tychy, np.: orlik przy ul. Borowej, Kompleks Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22, boisko treningowe przy ul. Katowickiej 241. Więcej informacji o obiektach znajdziesz w zakładce Infrastruktura.

Jak zapisać dziecko?

Po aplikowaniu otrzymasz maila zwrotnego z dalszą informacją o opłacie wpisowej

Przyjdź do biura Akademii w celu podpisania deklaracji członkowskiej i zamówienia stroju treningowego

Aplikacja ProTrainUp

Dostęp do aplikacji Pro Train Up – dzięki ścisłej współpracy z twórcami programu na co dzień udoskonalamy funkcjonowanie uznanej marki w Polsce i na świecie jaką jest Pro Train Up. Aplikacja umożliwia prowadzenie dokumentacji trenerskiej, kalendarza imprez, treningów, tworzeniu konspektów zajęć, wspiera administrację klubową w codziennym działaniu, a także daje możliwość kontroli postępów dziecka oraz wpłacanych składek członkowskich. Dostęp do aplikacji otrzymuje każdy rodzic dziecka.

Formularz zgłoszeniowy

Scroll to Top