Białe logo Akademii
Razem możemy więcej!

Program Kart Partnerskich

Pinio Kuchnie

Tworzymy funkcjonalne zabudowy kuchni w różnym stylu. Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajdują się zarówno nowoczesne meble kuchenne na wysoki połysk, meble kuchenne z wyspą, jak też meble utrzymane w stylu skandynawskim, prowansalskim czy loftowym. Pomożemy również w doborze i sprzętów AGD, oświetlenia czy akcesoriów kuchennych najlepszych producentów.

Nasze meble tworzymy w Tychach już od ponad 25 lat. Nasza dbałość o szczegóły oraz profesjonalizm w działaniu przekładają się na zadowolenie Klientów z przebiegu współpracy i efektów końcowych. Dlatego też nasi doświadczeni pracownicy, którzy zaprojektują, wykonają i zamontują dla Państwa meble często są doceniani przez naszych Klientów.

Projektując meble na zamówienie wnikliwie analizujemy potrzeby naszych Klientów oraz przedstawiamy optymalne rozwiązania. W pełni wykorzystujemy dostępną przestrzeń pamiętając o wszelkich zasadach ergonomii w kuchni.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Dołącz do nas na Facebook’u  oraz Instagramie i  bądź na bieżąco z naszymi realizacjami.

Logo partnera Akademii - pinio

Oferta specjalna:

Z kartą Akademii otrzymasz 5% rabatu!
 

Zapraszamy do kontaktu:

Scroll to Top