Białe logo Akademii
Razem możemy więcej!

Program Kart Partnerskich

Centrum Dobrego Widzenia

“Klient-Pacjent jest moją chodzącą reklamą” – to zdanie od lat powtarzamy naszym klientom i pacjentom. Każda para oczu jest niepowtarzalna, tak jak niepowtarzalne jest Nasze Centrum Dobrego Widzenia. Wierzę, że okulary to coś więcej niż oprawki i szkła. To Twój styl, Twoja wizytówka, to od nich zależy jak widzisz świat.

by doskonale widzieć i wyglądać w okularach niezbędne jest doświadczenie i precyzja. Gwarantujemy jedno i drugie…od 1994roku zawodowo zajmuję się tym co kocham-czyli dobrym widzeniem, stale pogłębiając swoją wiedzę. Ogromna pasja i poczucie misji towarzyszą mi w pracy od samego początku. Sama wiedza, doświadczenie i zaangażowanie nie wystarczą dlatego nasz gabinet wyposażony jest w najlepszy sprzęt okulistyczny a precyzję pomiarów towarzyszącym wykonaniu okularów gwarantuje cyfrowy system pomiarów 3d VisuReal. Idealnie dopasowane okulary to takie, o których istnieniu ich użytkownikowi przypominają zachwyceni znajomi i uśmiech zadowolenia gdy spogląda w lustro. Są sytuacje w których okulary nie wystarczają…ale moje doświadczenie w doborze soczewek dla każdej wady wzroku rozwiązuje także ten problem.
Chcemy pomóc Ci zobaczyć świat w całej jego okazałości, zmienić Twoje życie na lepsze…ponad 80% bodźców otaczającego świata odbieramy za pomocą wzroku więc zaufaj nam, a doświadczysz tego czym jest Dobre Widzenie.
 
Oferujemy:
  •  Kompleksowe badanie wzroku.
  • Oprawy z najnowszych kolekcji znanych światowych marek.
  • Szkła okularowe najlepszych producentów w korzystnej cenie.
  • Okulary przeciwsłoneczne renomowanych firm zapewniające maksymalną ochronę UV.
  • Soczewki kontaktowe na każdą wadę wzroku w atrakcyjnych cenach.
  • Kolorowe soczewki kontaktowe idealne na imprezowe szaleństwa
Na naszym profilu możecie bawić się w konkursach, w których rozdajemy vouchery podarunkowe, okulary i soczewki kontaktowe!
 
Kolorowe logo Centrum Dobrego Widzenia - Partnera APN SMS Tychy

Oferta specjalna:

Specjalny rabat 15% tylko z kartą klubową Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy.

 

Zapraszamy do Centrum Dobrego Widzenia!
(43-100 Tychy, ul. Kopernika 3)

Dodaj nas do ulubionych na Facebook’u i bądź na bieżąco z nieustannymi promocjami.

Scroll to Top