Artesoft

Reklama Google ADS oraz Facebook/Instagram Twojej firmy!

Jeśli prowadzisz własny biznes to możesz skutecznie pozyskiwać klientów w sieci przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych! Kampanie reklamowe prowadzone lokalnie lub o zasięgu ogólnopolskim przy wykorzystaniu umiarkowanych budżetów reklamowych, zarówno tekstowe jak i graficzne. Dobieramy odpowiedni zasięg geograficzny i demograficzny.

Prowadzimy kampanie w wynikach wyszukiwania (linki sponsorowane) oraz w pozostałych zasobach reklamowych Google Ads w ramach jednej kampanii. Kampanie tego typu mają stanowić uzupełnienie kampanii w sieci wyszukiwania kierowanych na słowa kluczowe i pomagać w docieraniu do większej liczby klientów we wszystkich kanałach Google, np. w sieciach wyszukiwania i reklamowej, YouTube, Gmailu, Mapach Google oraz na kartach Discover.

Pomagamy w ustaleniu celów konwersji oraz implementacji ich na stronie WWW klienta.

Koszt obsługi kampanii Google to 700 zł netto miesięcznie (+ budżet reklamowy).
W tej cenie otrzymasz usługę – ustawienie kampanii (wraz z grafikami i tekstami) oraz monitorowanie prowadzonych działań.

Prowadzimy także płatnie kampanie Facebook/Instagram.
Koszt prowadzenia takiej kampanii to 700 zł netto miesięcznie (+ budżet reklamowy). Cena tych kampanii także zawiera ustawienie kampanii (wraz z grafikami) oraz monitorowanie prowadzonych działań

Logo partnera Akademii - Artesoft

Oferta specjalna:

Pakiet – jednoczesne prowadzenie kampanii Google i Facebook to koszt 1 000 zł netto miesięcznie (+ budżet reklamowy).
 

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji:
ARTEESOFT Internet-Reklama
Artur Perek
kom.: 888 311 111
tel.: 32 494 73 83
e-mail: sem@arteesoft.pl
www.arteesoft.pl

Scroll to Top