Białe logo Akademii
Razem możemy więcej!

Program Kart Partnerskich

ABC Kompresory

Firma ABC KOMPRESORY rozpoczęła swoją działalność 2015 roku w Tychach. Nasza oferta obejmuje kompresory powietrza znanych Europejskich producentów: Atlas Copco, Adler, Airpress, Fiac, Fini, Gudepol, Gentilin

Obecnie realizujemy dostawy kompresorów śrubowych o dowolnej mocy i w konfiguracji zależnej od potrzeb konkretnego projektu. Wszystkie dostarczane kompresory objęte są gwarancją w zależności od producenta. Sprężarki tłokowe od 12 do 24 miesięcy. Kompresory śrubowe to gwarancja od 24 miesięcy do 5 lat.

Wprowadzamy do sprzedaży sprężarki tłokowe wyprodukowane na zlecenie naszej firmy przez włoskiego producenta. Sprężarki tłokowe nowej linii GG ABC KOMPRESORY są objęte gwarancją naszej firmy przez 2 lata. To my wykonujemy serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny. Zapraszamy na stronę sklepu gdzie można zapoznać się z danymi technicznymi kompresorów z nowej linii.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne elementy do budowy nowej oraz modernizacji instalacji pneumatycznych. ABC KOMPRESORY w chwili obecnej wykonuje instalacje pneumatyczne od podstaw, zaczynając od instalacji kompresora poprzez linię doprowadzającą sprężone powietrze, system uzdatniania wraz z filtrami, separatorem i osuszaczem adsorbcyjnym powietrza. Nasze doświadczenie oraz wiedza jaką zdobyliśmy w czasie działalności ABC KOMPRESORY to gwarancja wykonania wszelkich prac związanych z instalacją kompresora w sposób profesjonalny i w ustalonym terminie. Do pełnego wykorzystania sprężonego powietrza potrzebne są narzędzia pneumatyczne. Nasza oferta w najbliższym czasie zostanie poszerzona o klucze udarowe, pistolety, młotki, wkrętaki, nasadki szlifierki ,nitownice, polerki i inny niezbędny drobny asortyment.

Naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta. Każdy kontakt z naszymi specjalistami to wyczerpująca i pełna informacja oraz dobór odpowiedniego kompresor do wskazanych przez Klienta zadań.

Jesteśmy wyróżnieni Laurem Godnego Dostawcy.

Nasza dewiza to zadowolony klient z dostarczonego wysokiej jakości kompresora w konkurencyjnej cenie. Nasi specjaliści czekają na Was pod telefonem i pomogą dobrać odpowiedni kompresor dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Logo partnera Akademii - ABC

Oferta specjalna:

Z kartą Partnerską Akademii otrzymasz 10% rabatu na zakupy w ABC Kompresory!
 

Zapraszamy do kontaktu >> www.abc-kompresory.pl

Scroll to Top