Białe logo Akademii
Razem możemy więcej!

Program Kart Partnerskich

4KIDS

Sala zabaw 4KIDS w Tychach to miejsce, gdzie każdy na powrót staje się dzieckiem – ciekawym i poznającym świat. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Centrum Rozrywki 4KIDS było czymś więcej niż zwykłą salą zabaw. Z tego powodu postawiliśmy na niezwykle zróżnicowane i oryginalne atrakcje, jakich próżno szukać w innych miejscach na Śląsku. Dzięki nim poprzez zabawę dzieci rozwijają motorykę i ogólną sprawność ruchową.

Konstrukcja zabawowa została w taki sposób skomponowana, aby na terenie 4KIDS mogły bawić się dzieci od 0 aż do 12 lat.

Każda z atrakcji na terenie Sali zabaw 4KIDS w Tychach została zaprojektowana przez specjalistów, dlatego spełnia wszelkie normy dobrej zabawy oraz całkowitego bezpieczeństwa. Nasze tory i konstrukcje zabawowe posiadają także stosowne certyfikaty dopuszczające możliwość korzystania z nich przez dzieci.

Oprócz mnóstwa zabawy dla dzieci, mamy również coś dla rodziców i opiekunów. W naszej kawiarence można napić się pysznej włoskiej kawy lub przygotowywanej z naturalnych składników sezonowej herbaty, zjeść do tego dobre ciacho i po prostu chwilę się zrelaksować.

Oferta, oprócz standardowego wejścia, obejmuje również m.in. organizację urodzin dla dzieci z mnóstwem dodatkowych atrakcji, wejścia grup szkolnych i przedszkolnych, czy też różne imprezy cykliczne (jak np. Halloween, Spotkanie z Mikołajem itp.).

Logo partnera Akademii - 4KIDS

Oferta specjalna:

Posiadacze Kart Partnerskich akademii mogą w 4KIDS skorzystać z 10% rabatu na bilet wejściowy lub organizację urodzin dla dziecka!
 

Zapraszamy do kontaktu >> www.4kids.pl

Scroll to Top