Home / Dołącz do nas

Dołącz do nas

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy prowadzi nabór dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzone są w trzech pionach szkoleniowych: Akademia Kids (dzieci w wieku przedszkolnym 3-7lat), Akademia Grassroots i Akademii PRO (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat).

Zajęcia w ramach Akademii Kids, czyli naszych najmłodszych zawodników prowadzone są w nowoczesnym obiekcie sportowym w Tychach – SMS Arena – gdzie znajdują się dwa boiska o wymiarach 20 x 40 m ze sztuczną nawierzchnią wysokiej jakości oraz co najważniejsze w pełni zadaszone i ogrzewane. Dlatego też, bez większych przeszkód pogodowych zajęcia są prowadzone w komfortowych warunkach zarówno dla dzieci, trenerów jak i czekających na swoje pociechy rodziców. Treningi prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów specjalizujących się w pracy z grupami przedszkolnymi.

Treningi zespołów Akademii Grassroots oraz Akademii Pro odbywają się w kilku innych lokalizacjach na terenie miasta Tychy, np.: orlik przy ul. Borowej, Kompleks Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22, boisko treningowe przy ul. Katowickiej 241.

Jak zapisać dziecko?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy u dołu strony.
  2. Po aplikowaniu otrzymasz maila zwrotnego z dalszą informacją o opłacie wpisowej.
  3. Przyjdź do biura Akademii w celu podpisania deklaracji członkowskiej i otrzymania stroju treningowego.

Aplikacja Pro Train Up

Dostępne na PC, tablet i telefon

Dostęp do aplikacji Pro Train Up – dzięki ścisłej współpracy z twórcami programu na co dzień udoskonalamy funkcjonowanie uznanej marki w Polsce i na świecie jaką jest Pro Train Up. Aplikacja umożliwia prowadzenie dokumentacji trenerskiej, kalendarza imprez, treningów, tworzeniu konspektów zajęć, wspiera administrację klubową w codziennym działaniu, a także daje możliwość kontroli postępów dziecka oraz wpłacanych składek członkowskich. Dostęp do aplikacji otrzymuje każdy rodzic dziecka.

Formularz Rejestracyjny