Home / Aktualności / Ogłoszenie o pracę – Pracownik ds. administracji

Ogłoszenie o pracę – Pracownik ds. administracji

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy to prężnie rozwijająca się organizacja z zaplanowaną ścieżką rozwoju. Klub posiada już 10-letnią tradycję, podczas której znacząco umocnił swoją pozycję i markę na rynku lokalnym i regionalnym. W związku ze stałym rozwojem stowarzyszenia APN SMS Tychy zatrudni osobę na stanowisko administracyjne, która będzie wspierać codzienne działania biura klubu.

Twoje zadania:

  • kontrola przepływu informacji
  • koordynowanie obiegu dokumentów w biurze
  • archiwizacja dokumentów
  • tworzenie raportów i podsumowań miesięcznych
  • pomoc przy bieżących pracach klubu
  • obsługa interesantów
  • obsługa sklepu Akademii
  • organizacja obozów sportowych

 Czego oczekujemy:

  • umiejętności obsługi sprzętu biurowego oraz oprogramowania komputerowego używanego do obsługi administracyjno-biurowej (pakiet biurowy MS Office),
  • umiejętności gromadzenia, przetwarzania, analizowania informacji,
  • prawidłowego wnioskowania oraz jasnego formułowania przekazu,
  • dyspozycyjności,
  • mile widziane uprawnienia trenera piłki nożnej,
  • skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności szybkiego uczenia się.

 Co oferujemy:

  • wynagrodzenie: od 3010,00 zł brutto do 3500,00 zł brutto,
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i poznania funkcjonowania klubu sportowego,
  • możliwość udziału w eventach klubowych.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademię Piłki Nożnej SMS Tychy podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, oraz przechowywania dokumentów aplikacyjnych w okresie obecnej oraz dla potrzeb przyszłych prowadzonych przez APN SMS Tychy rekrutacji”.

Aplikacja na stanowisko

Praca w Akademii - Pracownik ds. administracji
Maksymalny rozmiar pliku: 134.22MB
Sending