Home / HEROO – bezpieczna telefonia dla Twojego dziecka

HEROO – bezpieczna telefonia dla Twojego dziecka

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy nawiązała bliską współpracę z twórcami nowej telefonii komórkowej dedykowanej DZIECIOM I ICH RODZICOM. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy partner znacząco podniesie współczesne standardy bezpieczeństwa dzieci w sieci, w tym członków naszego stowarzyszenia. Proponowana usługa zawiera również dostęp do aplikacji dedykowanych zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Mamy nadzieję, iż HEROO MOBILE pomoże dzieciom lepiej zrozumieć świat wirtualny oraz nauczy umiejętnego korzystania zarówno z telefonu, aplikacji jak i sieci internetowej, a rodzicom da poczucie większego panowania  nad treściami, które są wyświetlane na ekranie dziecka. Przyjazne dzieciom środowisko zachęca również do aktywnego spędzania wolnego czasu z dala od otaczającej nas nowoczesnej technologii. Zachęcamy wszystkich do wypróbowania najnowszej usługi HEROO MOBILE za pośrednictwem sklepu Akademii lub bezpośrednio na WWW.HEROO.PL.

Szczegóły dotyczące usługi znajdują się poniżej.

Czym jest Heroo Mobile?

Heroo Mobile to usługa dla Twojego dziecka! Co ją wyróżnia? Charakteryzuje się kartą SIM dzięki której będzie ono chronione przed treściami 18+ z poziomu operatora, a także aplikacją zaprojektowaną z pasją przez rodziców: psychologów, pedagogów i wielu innych specjalistów z różnych dziedzin. Twoje dziecko w naszej aplikacji znajdzie kilka obszarów zachęcających go do odłożenia telefonu. Proponujemy mu wyzwania i zadania kształtujące zdrowe nawyki dotyczące uczenia sią, odżywiania, sportu, sprzątania, regulacji emocji, treningu empatii, dbania o przyrodę czy pielęgnowania relacji.

Kilka słów od twórców Heroo Mobile

Dlaczego stworzyliśmy Heroo? Mimo wielu dostępnych aplikacji ograniczających korzystanie z telefonu czy internetu, statystyki dotyczące zaburzeń wywołanych nieprawidłowym użytkowaniem telefonu wciąż rosną. Dlatego projektując aplikację Heroo Mobile dla Dziecka mieliśmy na uwadze źródło problemu jakim, według ekspertów, jest postępujący zanik relacji oraz brak wykształconych prawidłowych nawyków korzystania z nowych technologii.

W ramach technologii Heroo Mobile, Ty rodzicu masz do dyspozycji również swoją aplikację, dzięki której będziesz zawsze wiedział, gdzie jest Twoje dziecko, aby w razie potrzeby szybko wyznaczyć do niego trasę. Także to Ty będziesz miał możliwość decydować z jakimi numerami może się połączyć i kto może dzwonić do dziecka.

A to dopiero początek Heroo Mobile! W planach mamy szybki rozwój obu aplikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać się i móc dać rodzinom narzędzie idealne. U dzieci będzie to instalacja sztucznej inteligencji Samurai Labs, która potrafi  zareagować na wszelkie formy przemocy w sieci, a u rodziców wiele udogodnień związanych z planowaniem dnia wspólnie z dzieckiem.

Aplikacja HEROO Mobile dla Dziecka

WŁASNY SUPERBOHATER, KTÓRY JEST PRZEWODNIKIEM I STRAŻNIKIEM
Wirtualna postać, którą dziecko wybiera samo i Hirek mądrala, który podpowiada co robić w sieci.

ZABEZPIECZENIA TECHNOLOGICZNE
Blokowanie treści 18+ przy włączonym internecie w sieci Heroo Mobile.

ZACHĘTA DO SPĘDZANIA CZASU BEZ TELEFONU
Zadania i cele do wykonania w realnym świecie, wspierające rozwój naturalnych kompetencji dziecka, budowanie relacji i regulację emocji.

EDUKACJA PRZEZ ZABAWĘ
Ciekawostki naukowe zgodne z zainteresowaniami dziecka. Proste gry, przekierowanie do instrukcji DIY, rekomendacje ciekawych wydarzeń.

Aplikacja HEROO Mobile dla Rodzica

MECHANIZMY BEZPIECZEŃSTWA
Możliwość sprawdzenia bieżącej lokalizacji dziecka oraz wyznaczenia trasy. Wyznaczanie numerów, z którymi może kontaktować się Twoje dziecko.

BILING DZIECKA W TWOIM TELEFONIE
Możesz zobaczyć, czy dziecko kontaktuje się z nieznajomymi numerami, przy zachowaniu prywatności dziecka.

UCZESTNICTWO W ŚWIECIE HEROO DLA DZIECKA
Poradniki jak mówić do dziecka by poczuło się zauważone i docenione.

WSPARCIE W SPĘDZANIU CZASU BEZ TELEFONU
Artykuły dotyczące tego, jak wprowadzać dzieci w świat nowych technologii, rozwoju dzieci, budowania relacji w Rodzinie.

VOUCHER AKTYWACYJNY

Już dzisiaj skorzystaj z vouchera aktywacyjnego!
Wejdź do sklepu Akademii lub bezpośrednio na WWW.HEROO.PL
i zamów voucher aktywacyjny o wartości 29,00 zł

Zobacz, jak zainstalować Heroo Mobile

Wszystkie materiały promocyjne i treści pochodzą bezpośrednio z WWW.HEROO.PL